پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های پیام نور


اخبار
يکشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٤٠٠
 


  چاپ        ارسال به دوست

رسالت سنگین دانشگاه در تحقق گام دوم سخنان مقام معظم رهبری

نشست علمی و فرهنگی «گام دوم سخنان مقام معظم رهبری- زیرساخت ها و رسالت دانشگاه» ویژه اعضای هیات علمی دانشگاه پیام نور به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در سازمان مرکزی برگزار شد.
حجت الاسلام والمسلمین نبوی در این نشست بر ضرورت تحقق توصیه های مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب تاکید کرد و گفت: 7 توصیه مقام معظم رهبری در این بیانیه رسالت دانشگاه ها را دوچندان می کند و این وظیفه بر دوش دانشگاه ها است که با برگزاری نشست های علمی در جهت عملیاتی شدن توصیه های مقام معظم رهبری اهتمام ورزند.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور مشارکت نهاد بسیج، جوانان، تشکل های فرهنگی، اساتید و دانشجویان را در تحقق این امر ضروری دانست و افزود: بخش اول توصیه های مقام معظم رهبری در خصوص علم و پژوهش است و قشر دانشگاهی باید در این زمینه پویاتر از قبل وارد شده و پژوهش هایی را ارائه دهد که گره ای از مشکلات کشور به ویژه در مسائل اقتصادی باز کند.
وی با اشاره به پیشرفت های چشمگیر 40 سال فعالیت پس از انقلاب افزود: خوشبختانه کشور در طول 40 سال عمر انقلاب اسلامی در عرصه های علمی و تحقیقاتی رشد قابل توجهی داشته است و در زمینه اخلاق ، معنویت و سبک زندگی اسلامی نیز باید رشد بیشتری داشته باشیم.
گفتنی است، نشست علمی و فرهنگی «گام دوم سخنان مقام معظم رهبری- زیرساخت ها و رسالت دانشگاه» ویژه اعضای هیات علمی دانشگاه پیام نور امروز به صورت ویدئوکنفرانس در دانشگاه های پیام نور سراسر کشور برگزار شد.


٠٩:٣١ - دوشنبه ٢٣ ارديبهشت ١٣٩٨    /    عدد : ٥٥٣٢٢٤    /    تعداد نمایش : ٥٩٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج