پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های پیام نور


اخبار
يکشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٤٠٠
 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید مسئول نهاد سازمان از دانشگاه پیام نور کاشان، یزد و اردکان

 مسئول نهاد رهبری دانشگاه پیام نور سازمان مرکزی حاج آقای نبوی در روز اول سفرشان به بازدید از پیام نور کاشان پرداخته و ضمن برگزاری یک جلسه با موضوع سبک زندگی برای اساتید و کارمندان این دانشگاه، در رادیو کاشان به صورت زنده با موضوع معرفی ظرفیت های فرهنگی  دانشگاه پیام نور و جایگاه دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه مصاحبه کردند.

در ادامه بازدید از شهر کاشان جلسه ای نیز با مسئولین نهاد دانشگاه پیام نور اصفهان و رئیس دانشگاه پیام نور کاشان برگزار کردند.

 

حاج آقای نبوی در ادامه سفر به بازدید از دانشگاه پیام نور یزد پرداخته و در جلسه ای که با حضور رؤسای مراکز و واحدهای استان یزد برگزار گردید نسبت به مسائل فرهنگی در دانشگاه ابراز نگرانی کرده و ابراز کردند که دانشجویی که وارد دانشگاه می شود، باید هنگام خروج از دانشگاه هم افزایش بار علمی پیدا کرده باشد و هم بار معنوی و دانشگاه بستری باشد برای رشد علم و فرهنگ و اخلاق، که این مهم وظیفه همه مسئولین دانشگاهی است که در صورت کم کاری گناه آنها دو برابر بقیه می باشد.

ایشان در مورد منویات مقام معظم رهبری در خصوص سبک زندگی و همینطور تبیین بیانیه گام دوم انقلاب نیز نکاتی کلی بیان نمودند. در پایان نیز بحث فرهنگ سازی و رشد معنویت  در دانشگاه به بحث و هم اندیشی گذاشته شد.

 

جلسه کاری اعضای دفتر نهاد سازمان مرکزی پیام نور با اعضای دفتر نهاد پیام نور استان یزد، در خصوص بررسی مسائل و مشکلات نهاد و دانشگاه


بازدید مسئول نهاد دانشگاه پیام نور از مرکز پژوهشگاه نانو فناوری دانشگاه پیام نور یزد


بازدید مسئول نهاد دانشگاه پیام نور سازمان مرکزی به همراه مسئول نهاد دانشگاه پیام نور یزد از دانشگاه پیام نور مرکز اردکان


١٣:٢٢ - يکشنبه ٣ آذر ١٣٩٨    /    عدد : ٥٦٠٨٥٩    /    تعداد نمایش : ٧٣٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج